Здорове дозвілля Брав участь

Доданий
31.05.2018
Номер
15
Спорт

Територія будинків №56; 62 на вул. Б. Хмельницького може стати комфортною зоною відпочинку та простором для фізичного розвитку та занять спортом. Більшість дітей і молодих людей хоче, щоб у дворі були тренажери (бруси, турнік), площадки для ігор, які дозволяють молоді зміцнити здоров'я і спілкуватися як з однолітками, з більш молодшими чи старшими хлопцями і дівчатами.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Єланіна
Бюджет
399 998 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Богдана Хмельницького, 56, Калуш

Опис

Проблема

Чимала зелена зона між житловими будинками №56 та 62 на вулиці Б. Хмельницького багато років не використовується за призначенням. У зарослях трави доводиться бавитись дітям та відпочивати пенсіонерам.
Коштом міста за останні десятиліття не було встановлено жодної гойдалки. Мешканці мікрорайону мріють не просто про благоустрій території, а про перетворення її у всебічний і функціональний простір, який би охоплював інтереси та потреби усіх вікових категорій, створював сприятливі умови для організації дозвілля дітей, для розвитку фізичної культури та спорту, для зміцнення здоров’я громади міста.
Територія спільного користування багатоквартирних житлових будинків № 56; 62 по вул. Б. Хмельницького використовується не тільки мешканцями житлових будинків № 56; 62, а і мешканцями цілого мікрорайону.
В 2017 році мешканцями було вирішено розробити проектно-кошторисну документацію щодо влаштування благоустрою території спільного користування. Проектна організація ПП «Стеко» м. Калуш розробила проектно-кошторисну документацію на благоустрій території спільного користування багатоквартирних житлових будинків №56; 62 на вул. Б. Хмельницького. Проектом передбачено комплексний благоустрій дворової площадки на вул. Б. Хмельницького (буд.56-62). На даній площадці передбачено розташувати: міні футбольне поле (розмір 17х27); волейбольну площадку площею (розмір 13х22); дитячий ігровий майданчик; тренажерну площадку; відкриту естраду; відновлення пішохідних доріжок; влаштування газонів. В 2019 році за рахунок коштів Бюджету участі можна реалізувати частину цього комплексного проекту.
Наразі завдяки зусиллям ініціативних мешканців вже триває облаштування футбольного поля, біля якого доречно одразу зробити й волейбольне. Це дасть змогу залучити дітей до занять спортом. Беззаперечною є і потреба в облаштуванні дитячого майданчика для наймолодших мешканців мікрорайону.

Мета проекту

Основною метою цього проекту є створення належних умов для залучення дітей і молоді до занять спортом, активного спілкування підростаючих поколінь, а також створення комфортної зони для відпочинку мешканців мікрорайону, в першу чергу - дітей нашого міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

На території спільного користування житлових будинків №56; 62 на вул. Б. Хмельницького облаштувати волейбольний та дитячий ігровий майданчики.

Для кого цей проект

Територія спільного користування багатоквартирних житлових будинків № 56; 62 на вул. Б. Хмельницького використовується мешканцями цілого мікрорайону.
Волейбольний майданчик має зацікавити школярів та молодь до занять спортом. Оскільки в Калуші немає жодного волейбольного майданчика, на ньому зможуть тренуватися діти з усього міста. Це поле можна було б використовувати навіть для спортивних змагань між дворовими командами чи школярами.
Дитячий ігровий майданчик, насамперед, вирішить проблему малюків, які зараз змушені «мандрувати» в пошуках розваг та забав.

План заходів з реалізації проекту

Волейбольний майданчик, площею 286 кв. метрів (13х22).
1. Підготовка ділянки (слід врахувати, що на площі влаштування площадки — високий рівень грунтових вод).
2. Улаштування дорожніх корит та ущільнення грунту.
3. Нанесення додаткового шару рослинної землі для посіву газонних трав.
4. Посів площі.
5. Придбання та встановлення волейбольної сітки.
Дитячий ігровий майданчик, площею 374 кв. метри
1. Підготовка ділянки (слід врахувати, що на площі влаштування площадки — високий рівень грунтових вод).
2. Улаштування дорожніх корит та ущільнення грунту.
3. Нанесення додаткового шару рослинної землі для посіву газонних трав.
4. Посів площі.
5. Придбання та встановлення інвентаря (качелі, гімнастична колода, карусель з кермом, місток, пісочниця).

Ключові показники оцінки результату проекту:

Основними показниками є фізичний розвиток дітей та молоді, веселе дозвілля та спілкування, вклад у здорове майбутнє покоління.

Орієнтовна загальна вартість проекту

399998

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господраства міської ради