Облаштування майданчика для паркування автомобілів на вул.С.Стрільців 9 та 15 Брав участь

Доданий
02.11.2017
Номер
24
Комунальне господарство

З метою збереження зеленої зони та унеможливлення заїзду легкових автомобілів під вікна будинків пропонуємо облаштувати невеликий майданчик для тимчасового паркуванняня автотранспорту на 12-15 місць між житловими будинками по вулиці Січових Стрільців 9 та Січових Стрільців 15.

Автор проєкту
Бюджет
127 050 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Калуська міська рада, Калуш

Опис

Співатвори

Тодорчук Фелікс Миколайович

Проблема

Відсутність місць для тимчасового паркування автомобілів мешканців 15 та частково 9 будинку по вулиці Січових Стрільців . Через це легковий автотранспорт, якому не знайшлося місця для тимчасового паркування перед 15 будинком заїжджає по зеленій зоні під вікна мешканцям 9 будинку. Окрім того , між нашими будинками тимчасово паркується багато автомобілів, які приїжджають в 7 школу ( особливо це помітно на перший та останній дзвоник, під час екзаменів , ЗНО та інших міроприємств, котрі проводить школа №7 ) Вважаємо за доцільне його облаштування перед 6,5 та 4 підїздами будинку №15 .

Мета проекту

Соціальна та екологічна : зберегти "зелену зону" , покращити естетичний вигляд мікрорайону, навчити водіїв паркувальної культури, розвантажити дорогу для вільного проїзду в сторону колишнього дитячого садка, де зараз розташовані різноманітні соціально - громадські організації та ВЖЕО №4.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

Облаштувати майданчик , який в подальшому буде слугувати потребам громади мікрорайону, покращить його естетичний вигляд та не буде "тягнути" за собою додаткового фінансування з міського бюджету для свого обслуговування , оскільки цю роботу зможе виконувати своїми силами ОСББ "Січове 15".

Для кого цей проект

Мешканців та гостей мікрорайону вулиці Січових Стрільців 15 та 9.

План заходів з реалізації проекту

Призначення комісії, яка зможе більш чітко визначити розміри майданчика для паркування, та вирішити подальшу долю зелених насаджень ,
доцільність їх видалення.

Ключові показники оцінки результату проекту:

Очікуваний результат : соціальний та екологічний.

Орієнтовна загальна вартість проекту

127 тис 050 грн

Ризики (перешкоди у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Декілька дерев на запланованій території та проходження теплотраси .

Приклади (кейси) схожих рішень

м.Львів

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господраства міської ради